Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

ByTune Electronics Co, Ltd

Gamyba Factory:

Pridėti: A5 pastate, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming rajonas, ZhenZhen, 518100, Kinija

Tel: 0755-27765981

Faksas: 0755-8529 6631

Inžinerija:support@btslipring.com

 

Pardavimų biuras:

Tel: + 86-755-2964 2158

Faksas: + 86-755-2350 3855

Mobilus Telefonas: 189 2742 5032

Pridėti: 6-ame aukšte, C, kurti, naujos kartos; Aukštųjų technologijų parkas, 28 rajono, Bao'an, ShenZhen, 518125, Kinija

Pardavimai:sales@btslipring.com

"Facebook": slipring1@hotmail.com

Świergotać: btslipring

Skype:btslipring

 

JAV biuras:

usoffice@btslipring.com

JAV Atlanta

Kanados Edmonton

Vieno modelio keturių kanalų pluošto regos nervo sukamasis bendros

Vieno modelio keturių kanalų pluošto regos nervo sukamasis bendros

Modelio numeris: BTFO-04-02 4 kanalų FORJ su mišraus pluošto (2 SM ir 2 MM) Pluošto tipas: SMF28 ir 50/125um GI su 3 mm striukė Pluošto ilgis: 1mWavelength:1310 / 1550nm SM; 1310/850nm MM Jungties tipas: ST Įterpties nuostoliai: < 5 dB IL variacija: +/-1dB Šķērsruna: <-50 dB Greitis: 200 aps. / min Vibracija: MIL-STD-167-1A Mechanikas poveikis: MIL-STD - 810G IP klasė: IP 65 (IP68Optional)

Informacija apie

Vieno modelio keturių kanalų pluošto regos nervo sukamasis bendros
Modelio numeris: BTFO-04-01

Pluošto skaidulų slydimo žiedai yra su optiniais signalais, kokius elektros slydimo žiedai turi elektrinius signalus, priemonėmis perduoti signalus tarp besisukančių sąsajas, ypač kai perduoti didelius duomenų kiekius. Optinių skaidulų slydimo žiedų išlaikyti būdingų privalumų pluošto iki galo. ByTune elektronikos optinių skaidulų slydimo žiedų gamina jau 20 metų.

Aprašymas/kontrolė:4 kanalų FORJ su mišraus pluošto (2 SM ir 2 MM)
Pluošto tipas:SMF28 ir 50/125um GI su 3 mm striukė
Pluošto ilgis:1m
Bangos ilgis:1310/1550nm SM; 1310/850nm MM
Jungties tipas: ST
Įterpties nuostoliai:andlt; 5 dB
IL variacijos:+/-1dB
Šķērsruna:andlt; -50 dB
Greitis: 200 aps. / min
Vibracija:MILIJONŲ-STD-167-1A
Mechanikas poveikis:MIL-STD - 810G
IP klasė:IP 65 (IP68Optional)

SavybėsVieno modelio keturių kanalų pluošto regos nervo sukamasis bendros
•Provides rotacinis sukabinimo daugiamodės arba vieno režimo optinio ryšio
•Passive dvikrypčio įrenginys
•Can būti kartu su mūsų elektros lapeliai ir hidraulinės
•Alternative disko sujungimo ir tvirtinimo tvarką galimi (konsultuotis su gamyklos specifikacijos duomenis)
• Individualus sąsajos, norint lengvai pluošto kabelių keitimas
•Can integruoti į esamus slydimo žiedu Be dizainus
•Aluminum arba anoduoto aliuminio korpusas
•Rugged dizainas
Smūgių ir vibracijosVieno modelio keturių kanalų pluošto regos nervo sukamasis bendros
•Bytune optinių skaidulų slydimo žiedų remti smūgių ir vibracijų, ilgą gyvenimą reikalavimus daugiau nei 200 000 valandų ir ilgų duomenų saitus, daugiau nei 100 km ląstelienos. Vienetai yra, bandoma karinio standarto smūgio ir vibracijos
VariantaiVieno modelio keturių kanalų pluošto regos nervo sukamasis bendros
•Pasiūla ir montavimas kliento konkrečius jungtys ir skaidulos
• Pritaikyti montuoti sudėties, medžiagos ir diskas jungtys
• Skysčio užpildymas ir slėgio kompensavimo naudoti po vandeniu

Daugiau informacijos, prašome nedvejodami "sales@btslipring.com" PK darbuotojai



Matavimo ir bandymo:


3D bandymas tikslumo tyrimas


Elektros triukšmo bandymo Projecto

Trukdžių testas patikimas susisiekti su bandymo



Hot Tags: Vienas modelis keturių kanalų pluošto regos nervo sukamasis bendros, dizaineris ir gamintojas, patikimas perdavimo, karinio standarto, konkurencinga kaina, garantuota kokybė, geresnis po paslaugos, aukštos kokybės
Susiję produktai
Email Us
Tyrimo
ByTune Electronics Co, Ltd